III Ogólnopolski Mityng Kolarski Olimpiad Specjalnych

kolarstwo_os_2016Dnia 16 września 2016 roku rozpoczęły się: III Ogólnopolski Mityng Kolarski i V Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego Olimpiad Specjalnych w Białystok/Augustów. Oddział Regionalny Świętokrzyskie reprezentowany był na zawodach kolarskich przez 2 zawodników z Klubu „NIEPOKONANI” Sandomierz i 1 zawodnika z Klubu „STRZAŁA” Jędrzejów.
Pierwszego dnia rywalizacji odbyły się jazdy preeliminacyjne, które miały za zadanie podzielić zawodników na grupy według umiejętności i możliwości. Kolejny dzień, to starty finałowe wyłaniające zwycięzców w poszczególnych grupach.

Uzyskane wyniki zawodników województwa świętokrzyskiego:
Przemysław Cieciura „NIEPOKONANI” Sandomierz zajął 3 miejsce w jeździe na czas na dystansie 500m. oraz 1 miejsce w jeździe na czas na dystansie 1000m.
Paweł Dąbrowski „STRZAŁA” Jędrzejów zajął 5 miejsce w jeździe na czas na dystansie 1000m. oraz 4 miejsce w jeździe na czas na dystansie 3500m.
Aneta Płodowska „NIEPOKONANI” Sandomierz zajęła 4 miejsce w jeździe na czas na dystansie 1000m. oraz 1 miejsce w wyścigu szosowym na dystansie 5000m.
Funkcję trenera jednocześnie kierownika ekipy sprawował Damian Łysiak („NIEPOKONANI” Sandomierz).

akson_numer_20_2016_09-5_06

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *