Ostrowieccy judocy zaprezentowali się w Legionowie

judo_legionowo_2016W dniu 24 września 2016 roku w Centrum Szkolenia Policji Legionowo ul. Zegrzyńska 121 odbył się wyjątkowy piknik rodzinny na rzecz Olimpiad Specjalnych „Śmigło”!! Podczas pikniku czekało na uczestników wiele atrakcji, m.in. zawody w przeciąganiu policyjnego śmigłowca! Na pikniku byli również zawodnicy z Oddziału Regionalnego – Świętokrzyskie, którzy trenują judo.

Bardzo mi miło, że zostaliśmy dostrzeżeni i zaproszeni na specjalny pokaz judo – powiedział Waldemar Wiewióra, trener judo – Trenujemy dopiero, albo już od dwóch lat i mogę powiedzieć, że nasi zawodnicy podchodzą do swoich obowiązków sportowych z najwyższym zaangażowaniem poświęceniem. Stanowią przykład dla innych.
W głównej atrakcji pikniku, czyli w zawodach w przeciąganiu policyjnego śmigłowca na czas, wzięła również udział zunifikowana drużyna Olimpiad Specjalnych Polska, w skład, której wszedł m.in. Grzegorz Kurkowski, Dyrektor Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalne Polska-Świętokrzyskie.

Do Legionowa z Ostrowca Świętokrzyskiego pojechali zawodnicy „RYWAL” i „SZANSA” Ostrowiec Świętokrzyski: Rafał Adamczyk, Jakub Kasprowicz, Robert Kozłowski, Paweł Kwiecień, Kamil Podsiadło, Dominik Ślusarz, Przemysław Winiarski, Artur Żaczek. Opiekę nad zawodnikami sprawowali Waldemar Wiewióra i Ernest Krajewski z Klubu „RYWAL” Ostrowiec Świętokrzyski

akson_numer_20_2016_09-5_05

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *