Dziś zdecydowałem napisać dla osób, które chciałyby ujędrnić swoje ciało i popracować nad swoją sylwetką.

Do tego typu zabiegów polecam „ ŻEL MOROŹNIK KAUKASKI”.

Moroźnik kaukaski to wieloletnia roślina, bardzo wytrzymała na mróz, która rośnie w górach Kaukazu, na wysokości 1000-1500m n.p.m., na terenach czysto ekologicznych. Moroźnik zawsze kwitnie przed Świętami Wielkanocnymi, dlatego nazywany był Jezusową Różą. W dużych stężeniach roślina jest jadowita, trująca. Już w starożytności była stosowana jako silnie działający lek. Do celów leczniczych wykorzystuje się kłącza i korzenie tej rośliny zawierające glikozydy min. helleborynę. Moroźnik kaukaski pod względem siły działania jest porównywalny do żeń – szenia. Należy pamiętać, że Moroźnik kaukaski jest rośliną trującą ale stosowanie zewnętrzne w maściach i żelach jest absolutnie bezpieczne, natomiast zażywanie doustne preparatów z tej rośliny wymaga konsultacji z lekarzem.

Moroznik rozluźnia mięśnie gładkie, likwidując zaparcia, znacznie zmniejsza apetyt, poprawia metabolizm, oczyszcza i odnawia komórki, niszczy bakterie, grzyby, wirusy i pasożyty. Substancje zawarte w morozniku stymulują proces hydrolizy tłuszczów, efekt moczopędny i odchudzający. Roślina wzmacnia mięsień sercowy, poprawia krążenie, dotlenia komórki, hamuje rozwój guzów.

Żel – balsam jest efektywnym środkiem na bazie 10 naturalnych składników przeznaczonym do korekcji figury. Aktywne komponenty stymulują metabolizm w komórkach skóry, redukują podskórną tkankę tłuszczową, ułatwiają drenaż limfatyczny, zapobiegają obrzękom. Normalizują gospodarkę wodno – mineralną skóry, ułatwiają usuwanie toksyn, spowalniają procesy starzenia się skóry oraz zwiększają właściwości ochronne skóry, jej elastyczność i jędrność.

Żel poza Moroźnikem kaukaskim zawiera kompleks antycellulitowy tzw. Lipofirm, w skład którego wchodzą: ekstrakt z wąkroty azjatyckiej, poprawiający mikrokrążenie oraz wytrzymałość naczyń krwionośnych, pobudzający produkcję kolagenu i działający oczyszczająco i łagodząco.
Innym składnikiem żelu są morskie wodorosty, które mają właściwości odtruwające, wspomagają oczyszczanie układu limfatycznego oraz wspomagają odchudzanie poprzez regulację metabolizmu i usuwanie toksyn.

Silikony to kolejny składnik aktywny oparty na organicznym krzemie. Silikony pomagają zabezpieczyć skórę przed nadmiernym wysuszeniem jej przez środowisko oraz kosmetyki. Stanowią barierę ochronną tzw. drugą skórę.

Składnikiem aktywnym żelu jest również BodyFit – kompleks aktywizujący spalanie tłuszczu, w skład którego wchodzą: ekstrakt z zielonej kawy i herbaty, L- karnityna, olejki z pomarańczy i cytryny, ekstrakt z rozmarynu i allantoina. Są to ekstrakty wspomagające odchudzanie.
Jeśli ktoś z Państwa zdecyduje się na używanie żelu Moroźnik Kaukaski, proszę pamiętać, że jest to balsam tylko dla wytrwałych, gdyż aby osiągnąć efekty należy stosować go minimum przez 4 tygodnie zgodnie z instrukcją, która znajduje się na ulotce.

Żel Moroźnik Kaukaski jest dostępny w wymienionych poniżej punktach:
1. Sklep zielarsko-medyczny BRATEK, ul. Okólna 6, Ostrowiec Św.
2. Sklep zielarsko-medyczny Natura i Zdrowie, ul. Polna17, Ostrowiec Św.
3. Sklep medyczny Zdromed, ul. 11-go Listopada 34, Ostrowiec Św.
4. „Zioła u Heleny”, ul. Mickiewicza 17, Sandomierz.
5. Sklep zielarsko-medyczny „Zioła Natura” ul. Leśna 2, Kielce
6. Sklep art. spoż. i przemysłowe ul.Warszawska 2, Kielce
7. Sklep zielarsko medyczny „Ziołolek” ul.Chęcińska 4, Kielce
8. Sklep zielarsko-medyczny „Jagoda” ul. Zagórska 7/9, Kielce
9. Sklep zielarsko-medyczny „Melisa” ul.Piekoszowska 27, Kielce
10. Sklep zielarsko-medyczny „Mniszek” ul Żeromskiego 12, Kielce
11. Ziołowa Apteczka CH Kaufland ul Sikorskiego 3, Kielce

Więcej informacji o właściwościach opisywanych szamponów oraz ich dostępności oraz sprzedaży wysyłkowej, na stronie: www.aramnatura.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *