Dziś bardzo częstym zjawiskiem u osób zarówno młodych jak i starszych jest ból stawów. Chciałbym zachęcić Państwa do zapoznania się z naturalnym środkiem nowej generacji, który może pomóc w problemach związanych z bólami stawów.

Mumio z Turmalinem jest samouzdrawiaczem, diagnozuje problem, okazuje wybiórcze, ukierunkowane działanie, uwzględniając indywidualny charakter funkcjonalnych zaburzeń w stawach. „Mądra formuła” krzemu pozwala odnaleźć główną przyczynę problemu z chorym stawem i załagodzić ją w całości, wpływając nie na zewnętrzne objawy, lecz na przyczynę dolegliwości. Krem aktywizuje metabolizm i krwioobieg w tkankach okalających stawy, powstrzymuje rozwój dystroficznych procesów w chrząstkach i zapobiega powstawaniu osteofitów, sprzyja podwyższeniu elastyczności i wytrzymałości wiązadeł i ścięgien.

Turmalin – podgrupa minerałów z grupy krzemianów boru alumino-krzemowych.
Nazwa Turmalin pochodzi z syngalskiego „turmali” – określającego zdolność do przyciągania, po podgrzaniu, popiołu z ognia, oznacza kolorowy, magiczny kamień.

Minerał elektryczny – tak o turmalinie jeszcze w XIX wieku mówili Piotr Curie i Maria Skłodowska-Curie. Odnaleźli w tym kamieniu należność statycznego wyładowania elektrycznego, oraz promieniowanie równoznaczne po długości fal z „opromieniowaniem” komórek organizmu ludzkiego. W obecnych czasach turmalin wykorzystywany jest jako leczniczy minerał, nie „zajmuje się” uzdrawianiem jakiejś części ciała, wątroby czy serca, lecz uzdrawia całe ciało, całego człowieka. Właściwości lecznicze turmalinu stały się faktem, udowodniono, że pośród kamieni szlachetnych ma on jedne z największych działań bioenergoterapeutycznych.

Turmalin także emituje promienie podczerwone, wydzielające energię rozgrzewającą całe ciało, aktywizującą cząsteczki wody, poprawiającą krążenie krwi i wpływającą dodatnio na ruchliwość stawów i pomocniczo w odbudowie tkanki chrząstnej.

Turmalin w potężnych ilościach wytwarza jony ujemne. Ujemna jonizacja wpływa korzystnie na stan naszego zdrowia, na nasze samopoczucie i kondycję psychofizyczną. Jest to powszechnie uznane i wyjaśnione zjawisko przez naukowców. Jony ujemne oczyszczają naczynia krwionośne, rozszerzają je, uaktywniają pracę serca. Prawidłowe funkcjonowanie jonów ujemnych w organizmie wpływa na odzyskiwanie wapnia z krwi przez co kości stają się silniejsze.
Wibracje energetyczne kamienia turmalinu są niemal identyczne z wibracjami ludzkiego organizmu , dlatego jest on w stanie stymulować przepływ energii wewnątrz organizmu i mieć dobroczynny wpływ regulacyjny na całe nasze ciało.

WŁAŚCIWOŚCI KOMPONENTÓW

MUMIO – Po grecku – zakonserwowane ciało. Unikalny naturalny biostymulator, pochodzący ze szczelin skalnych głównie Azji Środkowej. Znany w medycynie naturalnej ponad trzy tysiące lat. Stymuluje procesy naprawcze w stawach i proliferację komórek tkanki łącznej, ma działanie przeciwzapalne, przeciwobrzękowe, antytoksyczne, immunostymulujące i wzmacniające GLUKOZAMINA – to zasadniczy element chrząstki. Polepsza procesy metaboliczne w stawach, uśmierza ból stawów, łagodzi objawy zwyrodnieniowej choroby stawów.

KOLAGEN – Kolagen to specyficzne białko, które stanowi budulec naszych ścięgien, chrząstek, skóry. Za prawidłowe funkcjonowanie stawów bez bólu odpowiada maź smarująca, której głównym składnikiem jest białko zwane kolagenem. To poziom kolagenu w organizmie odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie stawów. Aktywnie biologicznie produkt z kolagenem jest w stanie przenikać naszą skórę i zwiększyć poziom kolagenu w okolicach stawów, kolan..

MSM- to naturalny organiczny związek siarki (metylosulfonylometan). Zewnętrzne stosowanie MSM na blizny bardzo często pozwala całkowicie je usunąć. MSM wykazuje właściwości przeciwbólowe, zapobiega skurczom mięśni niweluje ich stany zapalne oraz ułatwia regenerację po wysiłku WITAMINY Z GRUPY B – wzmacniają kości szkieletu kolagenowego, pomagają w utrzymaniu równowagi wymiany soli mineralnych w organizmie.

Przewaga kremu Mumio z Turmalinem nad innymi preparatami polega na tym, że jest głęboki wpływ uwzględniający indywidualny charakter funkcjonalnych zaburzeń w stawach, posiada naturalne komponenty, szybko się wchłania, jest dobrze tolerowany, łatwy w stosowaniu, daje stabilny efekt, może być stosowany ze wszystkimi środkami leczniczymi.
Warto więc spróbować środków nowej generacji. Są one bezpieczne w użyciu, gdyż zawierają składniki naturalne, ale zawsze należy spojrzeć na przeciwskazania. Polecany preparat ostrożnie stosować przy:
• wysokiej gorączce,
• niskiej krzepliwości krwi,
• po wylewach,
• przy nadczynności tarczycy,
• u pacjentów z rozrusznikiem serca.

Mumio z Turmalinem jest dostępne w wymienionych poniżej punktach:
1. Sklep zielarsko-medyczny BRATEK, ul. Okólna 6, Ostrowiec Św.
2. Sklep zielarsko-medyczny Natura i Zdrowie, ul. Polna 82U, Ostrowiec Św.
3. Sklep medyczny Zdromed, ul. 11-go Listopada 34, Ostrowiec Św.
4. „Zioła u Heleny”, ul. Mickiewicza 17, Sandomierz.
5. Sklep zielarsko-medyczny „Zioła Natura” ul. Leśna 2, Kielce
6. Sklep art. spoż. i przemysłowe ul.Warszawska 2, Kielce
7. Sklep zielarsko medyczny „Ziołolek” ul.Chęcińska 4, Kielce
8. Sklep zielarsko-medyczny „Jagoda” ul. Zagórska 7/9, Kielce
9. Sklep zielarsko-medyczny „Melisa” ul.Piekoszowska 27, Kielce
10. Sklep zielarsko-medyczny „Mniszek” ul Żeromskiego 12, Kielce
11. Ziołowa Apteczka CH Kaufland ul Sikorskiego 3, Kielce

Więcej informacji o właściwościach opisywanych szamponów oraz ich dostępności oraz sprzedaży wysyłkowej, na stronie: www.aramnatura.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *