W kolejnych numerach miesięcznika Akson, w cyklu Pytanie do… przesyłacie Państwo do nas pytania na dręczące Was tematy. My kierujemy je do odpowiednich instytucji urzędów i jak otrzymamy odpowiedzi, prezentujemy je Państwu.
W miesiącu lutym wysłaliśmy zapytanie do Dyrektora Szpitala w Ostrowcu Św. dotyczące parkingu.

Niestety do dziś nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi, więc pytanie przekierujemy do jednostki nadrzędnej czyli Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Św. W kolejnym numerze miesięcznika udostępnimy Państwu listę instytucji, które nie odpowiedziały na nurtujące Państwa pytania.

Dziś natomiast Pani Magdalena z miejscowości Przepiórów, gmina Iwaniska, powiat opatowski kieruje pytanie do Urzędu Gminy oraz Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej:
„Od lat działka przy moim domu jest zalewana przez sąsiada gnojowicą, praktycznie co kilka dni, szczególnie w godzinach nocnych. Czy istnieje jakaś możliwość aby zmniejszyć niebezpieczeństwo sanitarnoepidemiologiczne,
czy muszę zwrócić się do wyższych instancji?”

Kolejne pytanie, to pytanie redaktora naczelnego naszego miesięcznika, skierowane do Głównego Inspektora Pracy:
„W/g specjalistów w dziedzinie chronobiologii wszyscy ludzie dzielą się na różne typy preferujące różne rytmy dobowe (skowronki, sowy i kolibry albo w/g M. Breusa delfiny, lwy, niedźwiedzie i wilki). Moje pytanie brzmi, czy urzędy nie mogą pracować chociażby jeden dzień w tygodniu w godzinach popołudniowych do godzin późnych i od czego zależy godzina rozpoczęcia pracy w różnych zakładach?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *