Rosyjskie tradycje w dziedzinie żywienia zawsze były uznawane przez dietetyków za najbardziej zdrowe i naturalne dla ludzkiego ciała. Tradycyjne dania rosyjskiej kuchni narodowej: owsianka, zupa kapuściana, galareta – podstawa naszego zdrowia, gwarancja zdrowia naszych dzieci i wnuków.
Regularne spożywanie owsianki „Siła Ałtaju” pomaga poprawić metabolizm, funkcjonowanie głównych narządów i układów organizmu.
Laminaria (Listownica japońska) w produkcie to podwodny magazyn substancji pożytecznych, cenionych ze względu na wysoką zawartość jodu, niezbędny do utrzymania prawidłowego przebiegu czynności tarczycy. Alginiany (sole występujące w wodorostach), w które są bogate algi, są potężnymi naturalnymi enterosorbatami, wiążą i usuwają szkodliwe substancje z organizmu.
Mąka amarantusowa, jako część owsianki, zawiera unikalny skwalen przeciwutleniający , który pomaga nasycać komórki tlenem i odmładza nasze ciało.Duża ilość białka i błonnika pokarmowego jest niezwykle przydatna dla ludzkiego przewodu pokarmowego.
Łatwo przyswajalna, pożywna, zbilansowana owsianka wieloskładnikowa „Siła Ałtaju” firmy „Specialist” jest prosta w przygotowaniu, bardzo smaczna i wyjątkowo zdrowa.

Sposób przygotowania:
1. Porcję (saszetkę) zalej 150ml gorącej wody.
2. Dokładnie wymieszaj i przykryj.
3. Pozwól owsiance parzyć się przez 5-7 minut. Możesz dodać olej „Specjalist” do smaku i dla zdrowia. W razie potrzeby dodaj przyprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *