Pytanie do…

Od kilku lat na łamach naszego miesięcznika AKSON publikujemy pytania naszych Czytelników na nurtujące ich tematy. Następnie wysyłamy je do odpowiednich osób czy instytucji i czekamy na odpowiedź. Niestety….otrzymujemy ją bądź nie, ale te które są przesłane do redakcji drukujemy.

Jakiś czas temu pytaliśmy Dyrektora firmy Remondis o żarówki, jakie ilości żarówek jest oddawane w punkty do tego przeznaczone.

Otrzymaliśmy następującą odpowiedź:

„Remondis Sp. z o.o.  Oddział w Ostrowcu Św. nie zajmuje się przetwarzaniem zużytych żarówek. Przyjmujemy je tylko od mieszkańców w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) i przekazujemy dalej do utylizacji. W skali roku na PSZOK przyjmujemy śladowe ilości, max około 20-30kg w skali roku.”

Dziś Czytelnik pyta Dyrektora KRUS:

Bardzo proszę o wyjaśnienie kolejnej -nomen oven-paranoi, polegającej na niemożliwości skorzystania z leczenia sanatoryjnego rolnika z zaburzeniami w sferze psychicznej ubezpieczonego w KRUS-ie.

Kolejne pytanie Czytelnika trafi do Prezesa Telewizji Polskiej:

Szanowny Panie Prezesie Telewizji Polskiej! Ponownie proszę jako Polak o odpowiedź na pytanie dotyczące emitowania seriali produkcji tureckiej w naszej telewizji narodowej, opłacanej przez polskich podatników.

Mam wrażenie, że Kierownictwu TVP chodzi o „zaszczepienie” tureckiego, muzułmańskiego światopoglądu polskiemu społeczeństwu.

  Oczekuję, że tym razem potraktuje Pan nas poważnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *